אורטופדיה

כל אחד מאיתנו חווה בשלב כזה או אחר של חייו כאבים אורטופדיים שונים. בחלק מהמקרים מדובר על כאבי ברכיים, ואילו במקרים אחרים, מדובר על כאבים בכף היד, בכתפיים או בכל מפרק אחר. הכאבים עלולים להופיע כתוצאה מתאונה, פציעת ספורט או משינויים ניווניים, המתרחשים באופן טבעי עם הגיל. חשוב להבין כי ניתן היום ליהנות ממגוון רחב של טיפולים חדשניים, היכולים להחליף את הצורך בניתוח, או לחילופין, ניתוחים זעיר פולשניים, שאינם מצריכים חשיפה רחבה וזמן החלמה ארוך.

אנו במרפאה של ד"ר עמית קדמי נשמח לספק לכם את כל המידע והייעוץ הדרוש, לגבי טיפולים אורטופדיים מתקדמים. ד"ר קדמי הינו אורטופד מומחה כף יד, מרפק, מיקרוכירורג ומנתח כף יד בכיר. מדובר על אחד האורטופדים המובילים ביותר בארץ, בתחום של כירורגיית היד.

אורטופדיה – מה זה בעצם אומר?

קודם כל, חשוב לזכור כי עם העלייה בתוחלת החיים, ישנה נטייה לפתח יותר בעיות אורתופדיות, מאחר והגוף שלנו נוטה להישחק עם השנים. לכן במקרים של כאבים, אי נוחות או טראומה, חשוב לפנות בצורה מידית לאורטופד שמתמחה בתחום. באמצעות אבחון מקיף ניתן להבטיח לעצמכם את הטיפול היעיל ביותר, שיוכל לשפר את איכות החיים ולהפחית את תחושת הכאב. ללא טיפול מתאים, אתם עלולים לפתח כאבים כרוניים, שיקשו עליכם להתנהל בחיי היומיום. יש לזכור כי הכאב יכול להתבטא בצורות שונות ולכל אחד יש את סף הכאב שלו. אורטופדיה הינה תחום רפואי, העוסק בליקויים, מחלות, פציעות או פגיעות הנגרמות למערכת השרירים או למערכת העצמות בגוף האדם. אורטופדים שונים מתמחים באזורים שונים של הגוף, לכן מי שסובל מכאבי גב, צריך לפנות לאורטופד שמתמחה בעמוד השדרה, לעומת אנשים הסובלים מכאבים בכפות הידיים, שחייבים לפנות לאורטופד שמתמחה בכף היד.

אורטופדיה והיכולת לשפר את איכות החיים

חשוב לדעת כי אם בעבר טיפולים שמרניים כללו לרוב תרגילי פיזיותרפיה ותרופות נוגדות דלקת, הרי שהיום ניתן למצוא טיפולים ביולוגיים מתקדמים יותר, היכולים להוות תחליף או תוספת מבורכת לטיפול השמרני. הזרקות ביולוגיות יכולות להקל על מגוון רחב של בעיות אורטופדיות, החל מדלקות בגידים ועד לשחיקת סחוס ניוונית או פציעות ספורט שונות. כמו כן, ניתן היום למצוא לא מעט הליכים כירורגיים מתקדמים, המאפשרים לתקן את הבעיה האורטופדית, ללא שום צורך בחשיפה רחבה. הליכים אלו מזרזים את זמן ההחלמה ומאפשרים שיקום מהיר יותר לאחר הניתוח. אך חשוב מראש לפנות לאורטופד מקצועי ומנוסה, המתמחה בתחום הרלוונטי עבורכם. יש לזכור כי רופא אורטופד נאלץ לעבור מסלול הכשרה ארוך, המתחיל ב- 6 שנות לימודי רפואה, הכשרה בת 4 שנים בתחום האורטופדיה ותת התמחות באזור מסוים, כגון עמוד השדרה, כף היד והמרפק, החלפת ברכיים וירכיים וכדומה.

אנו במרפאה של ד"ר עמית קדמי נשמח לספק לכם ייעוץ ואבחון מקיף לבעיה האורטופדית שלכם. למידע נוסף, צרו קשר.

רוצים להתייעץ איתי?

שיחה מהירה >>